Prázdny

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

1. Čo je to IdeaPaint?

Originálny nízkoemisný certifikovaný popisovateľný náter IdeaPaint CREATE. Dostupný je v klasickej bielej farbe WHITE alebo v univerzálnej priesvitnej verzii CLEAR (určený pre farebné podklady alebo tam, kde je cieľ zachovať podkladový dekór). Je dostupný v baleniach, ktoré aplikáciou pokryjú 4,65 m2 (50 sq ft) alebo 9,30 m2 (100 sq ft). Na nami inštalovaný náter IdeaPaint poskytujeme 10 ročnú garanciu.

2. Dokážete začať s inštaláciou už zajtra?

Môžeme sa o to pokúsiť, ale pravdepodobne to nebude reálne. Jednotlivé projekty máme plánované na týždne dopredu a zároveň sa chceme vyhnúť skráteniu časov na realizáciu jednotlivých zakázok, keďže kvalita inštalácie popisovateľných náterov IdeaPaint je pre nás prioritou.

3. Aké sú vaše výhody oproti konkurenčným značkám?

iPAINT s.r.o. garantuje najvyššiu kvalitu pri inštalácii šetrného náteru IdeaPaint. U nás sa o každého zákazníka stará vždy ten najlepší tím certifikovaných profesionálov, ktorý ma za sebou už cca. 3500 m2 popisovateľných plôch iPAINT (MAGNETIC) za použitia originálneho náteru IdeaPaint.

4. Ako najlepšie čistiť a udržiavať môj popisovateľný povrch iPAINT (IdeaPaint)?

Zotieranie: Plochu iPAINT zotierajte handričkou IdeaPaint ERASE, handričkou iPAINT alebo hubkou určenou na biele tabule (whiteboard eraser). Handričky je treba pravidelne meniť a prať bez aviváže.
Čistenie: Keďže rozpúšťadlá atramentu whiteboardových popisovačov vytvárajú v priebehu času zvyškový film, odporúčame celú plochu IdeaPaint minimálne raz mesačne prípadne aj častejšie dôkladne prečistiť (všetko v závislosti od intenzity používania plochy iPAINT).
Cleaner: Na predĺženie životnosti iPAINT plochy používajte čistiaci sprej IdeaPaint CLEANER alebo iný štandardný sprej na biele tabule (whiteboard cleaner).
Na čistenie nepoužívajte iné ako whiteboardové čistiace spreje (tzn. nevhodné sú všetky čistiace prostriedky na okná, podlahy sanitu a pod.)

5. Ako najlepšie vyčistiť škvrny od pretrvávajúceho atramentu?

Ak je atrament whiteboardových fíx je na povrchu dlhšiu dobu, môžu niektoré škvrny „prischnúť“ a tak je ich ťažšie zotrieť. Na čistenie týchto miest použite IdeaPaint CLEANER alebo iný štandardný sprej na biele tabule (whiteboard cleaner). Ak nie je k dispozícii, handričku z mikrovlákna navlhčite vodou.

6. Aké druhy fíx možno použiť na iPAINT (IdeaPaint)?

Popisovateľná plocha iPAINT (IdeaPaint náter) spolupracuje s bežnými overenými renomovanými whiteboardovými (dry-erase) fixkami ako IDEAPAINT, EXPO, LEGAMASTER, EDDING a pod. Je teoreticky možné použiť aj iné značky, avšak vzhľadom na ich rôznu kvalitu ako aj vývoj v oblasti stierateľných atramentov je potrebné ich otestovať na kraji popisovateľnej plochy (test krátkodobej a dlhodobej stierateľnosti na malej ploche). Pre bližšie info nás neváhajte kontaktovať.

7. Ako najlepšie odstrániť škvrny od permanentnej fixky?

iPAINT je na sucho stierateľná plocha. Permanentné ani iné fixky (popisovače) nie sú preto na popisovanie plôch iPAINT vhodné. Ak predsa len dôjde omylom k použitiu permanentnej fixky pokúste sa ju odstrániť takto:
1. Permanentným popisovačom postihnuté miesto prejdite viackrát whiteboardovou fixkou IdeaPaint / EXPO / LEGAMASTER / EDDING .
2. Po 1-2 minútach použite čistú handričku alebo mäkkú servítku a čistiaci sprej na biele tabule.

8. Môže byť plocha iPAINT (IdeaPaint) na premietanie?

Áno, aj napriek jej prirodzenej lesklosti, mnoho zákazníkov používa iPAINT (IdeaPaint) doma aj v zahraničí na projekciu. Odporúčajú sa tzv. „short-throw“ projektory („na krátko“) prípadne stolové projektory. Najlepší spôsob ako minimalizovať odlesk a biele miesta od svetleného lúča je nastaviť projektor tak, aby lúč svetla projektoru smeroval mimo bežného smeru pohľadu (zorného uhla). iPAINT nepopraská ani nezožltne ani pri dlhodobejšom používaní týchto projekčných nástrojov.“Používajúc short-throw projektory sme schopní eliminovať „slepé miesta“ na obraze projekcie . Náš IdeaPaint používame ako whiteboard na ktorý možno kresliť či písať priamo do premietaného videa či obrázku“. – Dr. Robert Chi, Academic Technology Specialist, the University of Hawaii.

9. Môže byť IdeaPaint aplikovaný na magnetický podkladový náter?

Väčšina magnetických podkladových náterov vytvára drsný výraznejšie nerovný povrch, a tak nie úplne vhodné ako základ pod IdeaPaint. Naviac treba rátať s tým, že väčšinu magnetických náterov treba nanášať vo viacerých vrstvách aby sa dosiahla potrebná magnetickosť. Pre ušetrenie času a peňazí odporúčame si u nás objednať profesionálnu inštaláciu iPAINT MAGNETIC alebo aplikovať IdeaPaint na kovový povrch (plech, oceľ a pod.).

10. Je možné ohraničiť plochu iPAINT?

Určite! Na inštaláciu použite kvalitnú maliarsku pásku na vonkajšie ohraničenie na požadovaný tvar a veľkosť, a následne aplikujte náter IdeaPaint. Po odstránení pásky ostane čistá hranica. Po inštalácii majú zákazníci namaľované ohraničenia rôznych farieb, tvarov, ba dokonca s hliníkovou, plastovou či drevenou obrubou s cieľom mať originálnu popisovateľnú plochu. Možnosti sú neobmedzené :-) K nami inštalovaným popisovateľným plochám iPAINT vieme následne zrealizovať aj inštaláciu orámovania (z rôzneho materiálu či odtieňa farby).

11. Môže byť iPAINT použitý aj v exteriéri?

Náter IdeaPaint nie je určený pre používanie v exteriéri a nebol ani formálne testovaný pre použite ako vhodný vonkajší náter. Preto nie je možné uplatniť ani záruku na použitie IdeaPaint náteru v exteriéri . Avšak ak je použitý IdeaPaint napr. na bicykli a pod., skladujte ho na miestach chránených pred poveternostnými vplyvmi počasia (napr. extrémne teploty a pod.).

12. Na aké povrchy je určený náter IdeaPaint CREATE?

IdeaPaint CREATE je určený pre inštaláciu na hladké nesavé povrchy ako napr. sadrokartón, sadrová stierka, drevo s povrchovou úpravou, plast, kov, hliník, kriedová tabuľa (chalkboard) alebo biela kancelárska tabuľa (whiteboard). Hladkosť aplikovaného náteru IdeaPaint závisí od hladkosti podkladu, na ktorý sa náter aplikuje, pričom sú potrebné vhodné podkladové nátery.Pre bližšie info ohľadne inštalácie nás neváhajte kontaktovať na info@ipaint.sk.

13. Odkedy môžem použiť moju plochu iPAINT?

Plochu iPAINT (MAGNETIC) možno použiť po ukončení 7 dní od inštalácie. Pre výrazné zlepšenie jej zotierateľnosti za sucha počas 1.mesiaca jej používania na konci každého dňa popísanú plochu zotrite.

14. Ako dlho vydrží inštalovaný IdeaPaint?

Na nami inštalovaný náter IdeaPaint (tzv. iPAINT) dávame v prípade dodržania Návodu na použitie údržbu a ošetrenie 10 ročnú garanciu. Minimálna životnosť vašej plochy iPAINT sa pri dodržaní správnych pravidiel pre čistenie a údržbu plôch iPAINT predĺži.

15. Aké produkty a príslušenstvo si môžem u iPAINT objednať?

Môžete si u nás objednať popisovateľný náter IdeaPaint CREATE, popisovateľnú a súčasne magnetickú plochu iPAINT MAGNETIC, základný náter (Primer) určený ako podklad pre náter IdeaPaint, stierateľné (whiteboardové) popisovače / fixky IdeaPaint DRY-ERASE MARKERS , handričky IdeaPaint ERASE, sprej na čistenie IdeaPaint CLEANER, držiak IdeaPaint MARKER HOLDER, magnetky, “zmizík” permanentných fíx a pod. Keďže sa ponuka overeného odporúčaného príslušenstva neustále rozširuje, pre bližšie info nás neváhajte kontaktovať.

Nechajte si spracovať nezáväznú ponuku na mieru vašim požiadavkám alebo sa opýtajte na čokoľvek.

SLEDUJTE NÁS

KONTAKTUJTE NÁS

Všeobecné informácie:
info@ipaint.sk

Objednávky
objednavky@ipaint.sk

Telefón:
+421 948 116 737

Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov

SLEDUJTE NÁS

IPAINT s.r.o.
Rozhanovce 600
04 442, Rozhanovce
Slovenská republika

SLEDUJTE NÁS

Bankové spojenie /ČSOB/:
SK09 7500 0000 0040 2122 7034

SWIFT:
CEKOSKBX 

IČO: 48 052 868
DIČ: 212 000 1851
IČ DPH:SK2120001851

© 2014 - 2023 iPAINT.sk
iPAINT.sk je oficiálny predajca značky IdeaPaint a realizátor popisovateľných plôch iPAINT na Slovensku a v Čechách.
Spoločnosť je zapísaná v OR okresného súdu Košice I, oddiel SRO, vložka č. 36902/V

Nastavenia ochrany súkromia

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...