Prázdny

NÁTERY
(GARANCIA 10: iPAINT® MAGNETIC

 

Na inštalované popisovateľné plochy iPAINT® / iPAINT® / MAGNETIC by iPAINT® (použitý originálny popisovateľný náter IdeaPaint® bez alebo s kovovými podkladovými vrstvami „MAGNETIC“ inštalované výlučne certifikovaným inštalatérom spoločnosti iPAINT s.r.o., ďalej len „nami“) je poskytnutá garancia 10 rokov* voči prasknutiu**, olupovaniu, zašpineniu sa aplikovaným zaschnutým náterom, signifikantnému zožltnutiu či blednutiu a to pri používaní odporúčaných whiteboardových (dry-erase) fíx / popisovačov, správnom čistení a údržbe odporúčaným príslušenstvom.

V prípade funkcie MAGNETIC (samostatne alebo v kombinácii s popisovateľným náterom) garantujeme, že pri použití aspoň 1ks odporúčaného magnetického príslušenstva (odporúčaný magnet alebo magnetický pásik) nami inštalovaná kovová plocha udrží na 99% jej povrchu minimálne 1ks bežného kancelárskeho papiera (váha 80 g / m2 formátu A4, matný povrch bez použitia igelitového vrecúška a pod.).

Garantujeme tiež, že nami inštalované plochy iPAINT®*, budú bez chýb materiálu alebo vyššie popísaných výrobných či inštalačných chýb**, pričom budú spĺňať architektonické špecifiká správnej aplikácie a inštalácie podľa nami odporúčaných pokynov pre inštaláciu. Ak plocha iPAINT®, na ktorú sa vzťahuje táto garancia, je chybná (t.j. vykazuje niektorú z vyššie uvedených chýb), opravíme ju zadarmo***. Táto garancia sa vzťahuje na obdobie 10 rokov od dátumu inštalácie pre každú nami samostatne inštalovanú plochu iPAINT® (MAGNETIC) za predpokladu dodržania oficiálneho Návodu na použitie, údržbu a ošetrenie platného pre plochy iPAINT® (MAGNETIC).

Na mechanické poškodenie povrchu iPAINT® / iPAINT® MAGNETIC napr. ostrejším resp. tvrdším (napr. kovovým) predmetom než je samotný inštalovaný náter IdeaPaint® (príp. než sú plochy so samostatnou funkciou MAGNETIC) nevhodným magnetom, lepiacou páskou či chemické poškodenie (napr. nevhodných čistiacim prostriedkom) sa táto garancia nevzťahuje.

Táto 10 ročná garancia je platná namiesto všetkých ďalších vyjadrených alebo predpokladaných garancií a je popri záruke podľa platnej slovenskej legislatívy jedinou rozšírenou garanciou našej firmy.

Naša zodpovednosť v tomto materiáli je obmedzená na opravu príslušných plôch iPAINT® / iPAINT® MAGNETIC a nezahŕňa žiadnu zodpovednosť za iné škody. 

 

*o čom existuje fotodokumentácia poskytnutá objednávateľom inštalácie / konečným užívateľom / zákazníkom aj neskôr, pričom fotografie musia byť súčasne uložené v internej databáze inštalácii iPAINT s.r.o.

** okrem prípadu, kedy praskne aj omietka alebo stena pod ním (chyba, ktorú nevieme eliminovať ani zohľadniť v našej 10 ročnú garancii). 

*** V ojedinelých prípadoch môžu na popisovateľnom povrchu / nátere vzniknúť počas jeho schnutia zhluky kumulovaného popisovateľného náteru (stekance spôsobené najčastejšie kombináciou „hand-made“ inštalácie na odstávajúcom sadrokartónovom spoji či inej nedokonalosťou podkladu steny, príp. existujúcou zásuvkou/ ovládaním klimatizácie a pod.). Mierny stekanec vrchného popisovateľného náteru zväčša nemá vplyv na funkciu Vašej plochy iPAINT® (MAGNETIC), a tak nie je vyslovene dôvodom pre prípadnú záručnú opravu.

Pre ďalšie info nás neváhajte kontaktovať: +0948 116 737
info@ipaint.sk,
www.ipaint.sk, www.ipaint.cz

Nechajte si spracovať nezáväznú ponuku na mieru vašim požiadavkám alebo sa opýtajte na čokoľvek.

SLEDUJTE NÁS

KONTAKTUJTE NÁS

Všeobecné informácie:
info@ipaint.sk

Objednávky
objednavky@ipaint.sk

Telefón:
+421 948 116 737

Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov

SLEDUJTE NÁS

IPAINT s.r.o.
Rozhanovce 600
04 442, Rozhanovce
Slovenská republika

SLEDUJTE NÁS

Bankové spojenie /ČSOB/:
SK09 7500 0000 0040 2122 7034

SWIFT:
CEKOSKBX 

IČO: 48 052 868
DIČ: 212 000 1851
IČ DPH:SK2120001851

© 2014 - 2023 iPAINT.sk
iPAINT.sk je oficiálny predajca značky IdeaPaint a realizátor popisovateľných plôch iPAINT na Slovensku a v Čechách.
Spoločnosť je zapísaná v OR okresného súdu Košice I, oddiel SRO, vložka č. 36902/V

Nastavenia ochrany súkromia

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...