Prázdny

FÓLIE
(GARANCIA 5: iPAINT® NOW MAGNETIC)

Na inštalované fólie iPAINT® NOW / iPAINT® NOW MAGNETIC resp. MAGNETIC by iPAINT® (inštalované výlučne certifikovaným inštalatérmi spoločnosti iPAINT s.r.o.*, ďalej len „nami“ a pri súčasnom používaní výhradne nami odporúčaného príslušenstva a v súlade Návodom na ich použitie, údržbu & ošetrenie), je poskytnutá táto Garancia 5 rokov na ich popisovateľnosť / opakovanú zotierateľnosť „na sucho“ ako aj voči ich zožltnutiu či odlepovaniu sa fólie od pôvodného podkladu**.

V prípade fólie s funkciou MAGNETIC garantujeme, že pri použití aspoň 1ks odporúčaného magnetického príslušenstva (odporúčaný magnet alebo magnetický pásik) nami inštalovaná vrstva MAGNETIC udrží na 99% jej povrchu minimálne 1ks bežného kancelárskeho papiera (váha 80 g / m2 formátu A4, matný povrch bez použitia igelitového vrecúška a pod.).

Garantujeme tiež, že nami inštalované fólie budú bez výrobných chýb použitého materiálu (fólie) či chýb plynúcich z nesprávnej inštalácie**, pričom budú spĺňať architektonické špecifiká správnej inštalácie podľa nami odporúčaných pokynov pre profesionálnu inštaláciu. 

Ak povrch fólie, na ktorý sa vzťahuje táto Garancia, vykazuje niektorú z vyššie uvedených chýb, opravíme prípadne vymeníme ju zadarmo***. 

Na mechanické či iné poškodenie napr. ostrejším, tvrdším (napr. kovovým) predmetom než je samotná inštalovaná fólia príp. poškodenie nevhodnou chemikáliou či použitím nevhodného magnetu príp. lepiacou páskou a pod. sa táto Garancia nevzťahuje. 

Táto Garancia je platná namiesto všetkých ďalších vyjadrených alebo predpokladaných garancií a je popri záruke podľa platnej slovenskej legislatívy jedinou rozšírenou garanciou našej firmy.

Naša zodpovednosť v tomto materiáli je obmedzená na opravu príslušných inštalovaných fólií iPAINT® NOW / iPAINT® NOW MAGNETIC a nezahŕňa žiadnu zodpovednosť za iné škody. 

* o čom existuje jednoznačná (foto)dokumentácia v databáze inštalácii iPAINT s.r.o. poskytnutá objednávateľom inštalácie resp. zákazníkom.

** Na inštalovanej FÓLII sa môžu výnimočne vyskytnúť vizuálne chyby spôsobené nerovnosťou pôvodného podkladu ako napr. lomy, vypukliny, priehlbiny, malé dutiny pod povrchom fólie a pod. To však nemá vplyv na funkciu FÓLIE, a tak nie je vyslovene dôvodom pre tzv. „garančnú“ opravu.

***v závislosti na rozsahu výrobnej či inštalačnej chyby je možnosť individuálnej dohody na znížení ceny inštalácie na kľúč v rozsahu 0-20% z hodnoty inštalovanej fólie, na ktorú sa táto chyba vzťahuje.

Pre ďalšie info nás neváhajte kontaktovať: +0948 116 737
info@ipaint.sk,
www.ipaint.sk, www.ipaint.cz

Nechajte si spracovať nezáväznú ponuku na mieru vašim požiadavkám alebo sa opýtajte na čokoľvek.

SLEDUJTE NÁS

KONTAKTUJTE NÁS

Všeobecné informácie:
info@ipaint.sk

Objednávky
objednavky@ipaint.sk

Telefón:
+421 948 116 737

Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov

SLEDUJTE NÁS

IPAINT s.r.o.
Rozhanovce 600
04 442, Rozhanovce
Slovenská republika

SLEDUJTE NÁS

Bankové spojenie /ČSOB/:
SK09 7500 0000 0040 2122 7034

SWIFT:
CEKOSKBX 

IČO: 48 052 868
DIČ: 212 000 1851
IČ DPH:SK2120001851

© 2014 - 2023 iPAINT.sk
iPAINT.sk je oficiálny predajca značky IdeaPaint a realizátor popisovateľných plôch iPAINT na Slovensku a v Čechách.
Spoločnosť je zapísaná v OR okresného súdu Košice I, oddiel SRO, vložka č. 36902/V

Nastavenia ochrany súkromia

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...