Prázdny

Originálne, praktické, ekonomické a ekologické riešenie, ktoré premení akýkoľvek typ steny či povrchu na popisovateľné a stierateľné plátno.

Vaše nápady si zaslúžia dostatočný priestor pre ich vyjadrenie. Nelimitujte sa obmedzenou plochou flipchartov a tradičných tabúľ, osloboďte svoje steny, stoly, dvere, či nábytok pomocou moderného popisovateľného náteru IdeaPaint.Tento inovatívny náter vám poskytne dostatočné, skoro neobmedzené plochy pre vyjadrenie, znázornenie a zdieľanie spoločných myšlienok a ideí. Záleží len na priestore, kde tento šetrný náter použijete. Dokáže zaujať a motivovať nie len vašich spolupracovníkov v práci, ale rovnako aj študentov a učiteľov v škole a celú rodinu doma pri spoločných voľných chvíľach strávených novým, kreatívnym spôsobom.

Nenáročná inštalácia, dlhodobá životnosť a garancia 10 rokov robia z IdeaPaint cenovo bezkonkurenčné riešenie v porovnaní s tradičnými riešeniami, ako sú kriedové tabule a flipcharty.

Ak si vyberiete originálny náter IdeaPaint, máte istotu, že šetríte nie len svoju peňaženku, ale rovnako aj životné prostredie a vlastné zdravie. Značka IdeaPaint, ktorú vám prinášame na slovenský a český trh, splňuje najprísnejšie normy ochrany životného prostredia a nemá žiadne negatívne účinky na ľudské zdravie. Chcite preto vždy certifikovaný originál a vyhnite sa lacnejším napodobeninám. Získate neobmedzený priestor pre svoje nápady a bude vás to stáť menej ako klasické tabule a flipcharty, a to vďaka dlhej životnosti každého originálneho náteru IdeaPaint.

Prázdny

Garantujeme vám najvyššiu kvalitu použitých materiálov značky IdeaPaint a inštalácií na rôzne povrchy a typy stien. To nie sú len prázdne slová, ponúkame vám záruku 10 rokov.

Vaša spokojnosť je na prvom mieste. Kvalitný náter IdeaPaint v kombinácii s jeho profesionálne prevedenou inštaláciou vám garantujú dlhodobé používanie bez nečakaných problémov a straty funkčnosti v priebehu nasledujúcich rokov. Nepristupujte na kompromisné a „urob si sám“ riešenia. Náš certifikovaný tím odborníkov a kvalitné produkty značky IdeaPaint, ktorej sme oficiálnym predajcom a realizátorom pre Slovensko a Českú republiku, sú pre vás tou hlavnou garanciou, že dostávate tú najvyššiu kvalitu. K tomu ako bonus pridáme ešte záruku 10 rokov na inštalovaný náter IdeaPaint od iPAINT.

Nechajte si spracovať nezáväznú ponuku na mieru vašim požiadavkám alebo sa opýtajte na čokoľvek.

SLEDUJTE NÁS

KONTAKTUJTE NÁS

Všeobecné informácie:
info@ipaint.sk

Objednávky
objednavky@ipaint.sk

Telefón:
+421 948 116 737

Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov

SLEDUJTE NÁS

IPAINT s.r.o.
Rozhanovce 600
04 442, Rozhanovce
Slovenská republika

SLEDUJTE NÁS

Bankové spojenie /ČSOB/:
SK09 7500 0000 0040 2122 7034

SWIFT:
CEKOSKBX 

IČO: 48 052 868
DIČ: 212 000 1851
IČ DPH:SK2120001851

© 2014 - 2023 iPAINT.sk
iPAINT.sk je oficiálny predajca značky IdeaPaint a realizátor popisovateľných plôch iPAINT na Slovensku a v Čechách.
Spoločnosť je zapísaná v OR okresného súdu Košice I, oddiel SRO, vložka č. 36902/V

Nastavenia ochrany súkromia

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...